Kada geriausia gydyti pėdų problemas?

Kada geriausia pamatyti kojų problemas?

Pirmiausia proga! Tai reiškia, kad jums nereikia nuolat kentėti nuo skausmo, riboto judrumo ar negalėjimo dalyvauti mėgstamoje laisvalaikio veikloje ir galite kuo greičiau įsitraukti ir mėgautis gyvenimu. Pėdų problemos dažnai prasideda tik vienoje srityje ir dėl to jūs perkraunate arba perkraunate kitas kojų vietas. Tai savo ruožtu gali sukelti kitus skausmus ir sukelti nuolatinę žalą. Paprastai problemos, kurios yra išspręstos anksčiau, o ne vėliau, taip pat geriau reaguoja, todėl, norint pasiekti norimus rezultatus, jums tikriausiai reikės mažiau apsilankymų.

Ar tai reiškia, kad per ilgai palikau, kad mano problema būtų išspręsta?

Visai ne. Daugelis pėdų problemų, kurias matome, kelia nerimą jau daugelį metų. Daugelis žmonių pradeda nuo to, kad mąsto (ir tikisi), kad problema praeis savaime. Kai tai neveikia, dažnai bandoma įsigyti be recepto produktus, kai patys diagnozuojate diagnozę arba naudojate tokius išteklius kaip „Google“, kad pateiktų sprendimus. Pėdos yra labai sudėtingos, kiekviena iš jų turi dvidešimt šešis kaulus, trisdešimt tris sąnarius ir daugiau nei šimtą sausgyslių ir raiščių. Kiekviena iš šių struktūrų gali būti linkusi į daugybę problemų. Tai reiškia, kad tikslios diagnozės nustatymas gali būti iššūkis ir geriausia nukreipti į podiatrą. Niekada nevėlu ką nors padaryti, kad padėtų išsivystyti pėdų problemos, tačiau kuo greičiau imsitės veiksmų ir kreipkitės į atitinkamą profesionalų patarimą, tuo greičiau jūsų problemos gali būti išspręstos.

Mes dažnai apleidžiame savo kojas, nes jos nėra matomos, netenka proto. Nors rūpinamės savo plaukais, pirmenybė teikiama akims ir dantims, o kojos paprastai nepastebimos, kol mums taip skauda ar negalime padaryti to, ko norime.

Kodėl Podiatras? Kodėl Exeter klinika?

Ne visos kojų priežiūros priemonės yra vienodos.

Tai panašu į daugumą dalykų gyvenime - jei vertinate tai, ką verta prižiūrėti, investuokite laiką ir pinigus į geriausią prieinamą priežiūrą. Jei turite puikų naują automobilį, tikriausiai nuneškite jį pas atitinkamą pagrindinį prekybos atstovą, jei iškiltų problemų, o ne užpakalinės gatvės garažą, kuris nėra specializuotas, turint ribotus išteklius ir patirtį.

Visi mūsų podiatrai yra įregistruoti Sveikatos ir priežiūros profesijų taryba (HCPC). Jie baigė 3 metų dieninį laipsnį, turėdami ne mažiau kaip 1 000 valandų klinikinio laiko, kasmet rengia daugybę kursų, kad išlaikytų aukščiausius standartus pažangiausiose profesijos srityse. Reguliariai peržiūrėkite profesionalus ir specializuokitesi tam tikrose profesijos srityse, tokiose kaip biomechanikai, diabeto priežiūra ir reumatologija.

Tai reiškia, kad atvykę į „Exeter“ kliniką dėl savo apatinių galūnių sveikatos problemų, mes galime padėti jums su mūsų specialistų komandos nariais, žiniomis, įranga ir paslaugomis.

Susisiekite su mumis  arba užsisakykite susitikimą, kad šiandien pamatytumėte vieną iš mūsų ekspertų.