Gydymas „Verruca“ Exeter

Gydymas „Verruca“ Exeter

Verrucae yra karpiniai ataugos, atsirandančios ant kojų padų ar pirštų. Su jais galima užsikrėsti bendro naudojimo patalpose, pavyzdžiui, maudyklose ir persirengimo kambariuose, nes jie yra užkrečiami. Norint sumažinti riziką juos sugauti, reikia imtis atsargumo priemonių, kad nevaikščiotum basomis. Jei jau turite „verruca“, venkite basų kojų, kad sumažintumėte kitų žmonių užkrėtimo riziką, ir gydykite „verruca“, kad jos atsikratytumėte.

 • Gydymas „Verruca“ naudojant „Swift ®“ Informacija pacientams

  Dažnai užduodami klausimai pacientams, svarstantiems galimybę naudoti verrucae gydymą mikrobangų krosnele.

 • Kas yra „Swift®“?

  „Swift“ yra nauja JK sukurta technologija, kuri yra licencijuota bendram odos pažeidimų gydymui podologijoje ir dermatologijoje. „Swift“ naudoja mikrobangų energiją, kuri tiekiama per specialų ant odos pritvirtintą zondą paveiktam audiniui gydyti.

 • Ar skauda?

  Kaip ir daugelis odos pažeidimų gydymo būdų, gali pasireikšti nedidelis diskomfortas. skausmo lygis kiekvienam žmogui skiriasi, tačiau dauguma žmonių, kuriems atliekama „Swift“, prilygsta skausmui, panašiam į injekciją ar įbrėžimą, trunkantį 2–3 sekundes, tada greitai nurimsta.

 • Ką galiu padaryti po gydymo?

  Kai kuriais atvejais gydoma sritis gali jausti skausmą, tačiau netrukdys jums užsiimti įprasta kasdiene veikla.

 • Kiek man reikės gydymo būdų?

  Tai priklauso nuo jūsų reakcijos į gydymą. Kai kuriais atvejais jums gali prireikti daugiau nei vieno gydymo (priklausomai nuo atsako, tai gali būti nuo 14 dienų iki daugiau nei mėnesio pertrauka). Jūsų podiatras galės tai aptarti su jumis.

 • Ar kas nors gali gauti šį gydymą?

  Išskyrus keletą išimčių, dauguma žmonių, turintys odos pažeidimų, galėtų gydytis. Podiatras prieš gydymą atliks įvertinimą ir galės jums patarti šiuo klausimu.

Žiūrėti video įrašą

SUŽINOTI DAUGIAU

Ekseterio Exeter klinika siūlo kokybiškas verrucae procedūras už puikias kainas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, paskambinkite mums žemiau esančiu numeriu.

+370 649 55522 (nemokamas telefonas)