Gydymai

Specialistas Podiatrija rūpinasi jūsų kojų problemomis

gydymas-kvadratas6

Nagų chirurgija

Ar turite įaugusių nagų nagų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį? Tada jūs patekote į reikiamą vietą. „Exeter“ klinikoje yra specialistų komanda, atliekanti nagų operaciją, kad pašalintų įaugusius nagus ir skausmingas nagų ligas.

gydymas-kvadratas4

Verrucae

Verrucae yra karpiniai ataugos, atsirandančios ant kojų padų ar pirštų. Su jais galima užsikrėsti bendro naudojimo patalpose, tokiose kaip maudynės ir persirengimo kambariai.

gydymo kvadratas2

Grybeliniai nagai

Klinikos „The Exeter“ specialistai teikia kokybiškas grybelinių nagų gydymo paslaugas Exeter. Jei jums reikia gydyti nuo grybelinės nagų infekcijos, šiandien apsilankykite mūsų klinikoje.

pėdos-namo

Holistinis sveikatos valdymas

Cukrinis diabetas gali sukelti daug problemų kojose. Jei tinkamai neatliekama pėdų priežiūra ir patikrinimai, gali kilti įvairių komplikacijų. Ekseterio klinika siūlo ekspertų patarimus dėl holistinio sveikatos valdymo ir diabetinės pėdų priežiūros.

biomechanika

Biomechanika ir ortotika

Jei jums reikia biomechaninio tyrimo ir eisenos analizės, „Exeter“ klinika yra skirta jums. Mes galime atlikti jums biomechaninį tyrimą ir suteikti jums užsakytą ortotiką jūsų pėdų būklei pagerinti.

biomechanika ir ortotika

Radialinė smūgio bangos terapija

Radialinė smūgio bangos terapija arba RSWT siūloma pacientams, sergantiems Achilo tendinopatija, padų fascitu, medicininiu blauzdinio streso sindromu ir girnelės patelės sindromu.

Paskirkite šiandien

Norėdami užsisakyti laiką Exeter klinikoje, Exeter, paskambinkite mums žemiau esančiu numeriu arba spustelėkite mygtuką „užsisakyti susitikimą“, kad užpildytumėte mūsų užsakymo formą.

+370 649 55522 (nemokamas telefonas)

Ekspertų gydymas

Apžvalga

HCPC registruoti podiatrai

„Priekinio krašto“ procedūros

Miesto centro klinika su nemokama automobilių stovėjimo aikštele

Puikios susisiekimo nuorodos ir lengva prieiga

GYDYMAS

Mes teikiame nagų chirurgiją, kai gydomi įaugę nagai, palengvėjame ir gydome skausmingas verrukas ar grybelines nagų infekcijas, taip pat atliekame holistinį sveikatos valdymą ir biomechaninius tyrimus.

Susisiekite su mumis šiandien, jei norite sužinoti daugiau arba užpildykite mūsų internetinę užsakymo formą.

APSilankykite EXETER KLINIKOJE

Ekseterio klinikoje yra specialistų komanda, teikianti įvairius pėdų gydymo būdus Exeter klientams.

Ateikite į „Exeter“ kliniką, kad atliktumėte įvairias pėdų procedūras Exeter mieste.
Paskambinkite mums žemiau esančiu numeriu ir užsisakykite susitikimą dabar.

+370 649 55522 (nemokamas telefonas)

Paskirkite šiandien

Norėdami užsisakyti laiką Exeter klinikoje, Exeter, paskambinkite mums žemiau esančiu numeriu arba spustelėkite mygtuką „užsisakyti susitikimą“, kad užpildytumėte mūsų užsakymo formą.

+370 649 55522 (nemokamas telefonas)