Nagų chirurgija

Veiksmingas, ilgalaikis palengvėjimas nuo skausmingo įaugusio nagų

SUŽINOTI DAUGIAU

Ar norėtumėte sužinoti, kaip galime padėti jums varginantiems nagams.
Kodėl šiandien nepaskambinę mums telefonu  +370 649 55522 arba užsisakę  susitikimą dabar.

Ekspertų gydymas

Augančių kojų nagų gydymas

Įaugantys nagai yra nagai, kurie dažnai būna netaisyklingi ir sunkiai apkarpomi, sulaužantys odą. Kai nagas praduria odą, gali išsivystyti infekcija, dėl kurios pirštas tampa raudonas, karštas, patinęs ir švelnus. Tai yra uždegimas. Antibiotikų vartojimas gali padėti laikinai valdyti infekciją, tačiau ji negydo pagrindinės problemos. Užbaigus antibiotikų kursą, infekcija gali atsinaujinti. Kai kuriais atvejais profesionaliai prižiūrint nagą galima pašalinti nusižengusį nagą ir jį apdailinti, kad sumažintumėte kitų problemų riziką. Tuomet tai geriausia kontroliuoti reguliariai lankantis pas Jūsų HCPC podiatrą.

Nuolatinis sprendimas nagų įaugimui

Kartais nagų forma ar kampas gali būti kraštutiniai, o pirštas gali nuolat užsikrėsti, todėl šiuos nagus sunku valdyti, kaip aprašyta. Šiems nagams yra pastovesnis sprendimas.
Atitinkamas pirštas yra visiškai nutirpęs vietiniu anestetiku. Įauganti nagų dalis (paprastai apie 10%) neskausmingai pašalinama. Tada galima gydyti nagų lovą ir daugeliu atvejų tai gali užkirsti kelią nagų ataugimui ir išvengti pasikartojimo.
Galutinis rezultatas yra pirštas, kuris išlaiko didžiąją dalį nagų, atėmus skyrių, kuris pridarė tiek daug rūpesčių. Procedūra gali būti taikoma vienai arba abiem nagų pusėms arba kraštutiniais atvejais galima pašalinti visą nagą.

UŽSAKYTI DABAR

Ateikite į „Exeter“ kliniką ir atlikite prieinamą nagų operaciją Exeter.
Paskambinkite mums žemiau esančiu numeriu arba spustelėkite, jei norite užsisakyti susitikimą dabar.

+370 649 55522 (nemokamas telefonas)