Biomechanika ir ortotika

Norėdami patvirtinti savo diagnozę ir sudaryti gydymo planą, kai kurias sudėtingesnes problemas, kurias mes matome, reikia toliau tirti, kad gautumėte geriausius rezultatus ir padėtumėte pasiekti savo galimybes. Vertinimo metu surinkti duomenys gali būti naudojami siekiant padėti pateikti specialų receptą, jei gydant yra naudojami specialūs ortotikai.

Atlikdami biomechaninį vertinimą, mes vertiname ne tik judesio kokybę, diapazoną ir proporcijas, bet ir kraujo tiekimo kokybę bei pojūčių kokybę, kaip pėdos forma ir funkcija gali paveikti šiuos veiksnius ir juos paveikti; taip pat bet kokie ligos procesai, neurologinės problemos, istoriniai sužalojimai, jūsų avalynės poreikiai (ty apsauginiai batai) ir pasirinkimai, darbo įpročiai ir sportinė veikla, kūno svoris, ankstesnės intervencijos ir jūsų lūkesčiai dėl pasveikimo lygio, laiko plano ir planuojamos būsimos veiklos.

Ar galvojate bėgti maratoną? Ar net tiesiog grįžti prie bėgimo, norint numesti svorio ir susitvarkyti? Elito sportininkas pasirodo ne tik ir bėga, o „Formulės-1“ komandos ne tik pasirodo ir lenktyniauja. Viskas yra kiek įmanoma pasirengimas, įvertinimas ir rizikos mažinimas.

biomechaninis

Siekiame, kad visi mūsų pacientai geriau suprastų jų pačių unikalų minėtų veiksnių derinį, kad išspręstų esamas problemas ir padėtų išvengti būsimų problemų; su skausmu, judrumu ir darbingumu. Mes tai darome naudodami pažangiausias technologijas, kad įvertintume eiseną (infraraudonųjų spindulių vaizdo eisenos analizė su sinchronizuotu vaizdo įrašu 2 plokštumose) ir teikiame ortotiką, naudodami optinį nuskaitymą, kad gautume ilgaamžiškumą, ant kurio gaminamos rankomis sukurtos ortotikos, naudojant šiuolaikines medžiagas, kurios yra lengvos ir tvirtos. , įskaitant anglies pluoštą.

Minkštųjų audinių reabilitacija pagreitinama taikant radialinės šoko bangos terapiją ir palaikoma pritaikyta reabilitacija, naudojant patogias „Android“ ir „iOS“ suderinamas programas, teikiant grįžtamąjį ryšį realiuoju laiku ir stebint pažangą. Mes taip pat teikiame nuolatinį valdymą po pasveikimo, kad užtikrintume, jog taikoma terapija išlieka tinkama ir veiksminga.

SUŽINOTI DAUGIAU

Kreipkitės į Ekseterio kliniką dėl biomechaninio tyrimo Ekseteryje.
Taip pat galite užpildyti mūsų internetinę formą ir užsisakyti laiką mūsų klinikoje.

+370 649 55522 (nemokamas telefonas)