Didesnis IR geresnis

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Exeter klinika persikėlė į mūsų pasakiškas naujas patalpas Naujajame Šiaurės kelyje!

Didelės, erdvios, lengvos ir erdvios mūsų naujos patalpos yra centrinėje vietoje, į kurią lengvai pateksite keliais, o pacientams bus nemokama automobilių stovėjimo aikštelė! Ekseterio klinika yra vos už trijų minučių pėsčiomis nuo Ekseterio centrinės traukinių stoties ir tik aštuonios minutės pėsčiomis nuo Ekseterio Šv. Deivido traukinių stoties. Dabar turime keletą klinikinių kabinetų, kuriuose yra vietos toliau plėstis.

Kaylieghas dabar persikėlė į Italiją, o mes ir toliau turime visą darbo dieną dirbantį registratūrą su dviem naujais registratoriais ir praktikos vadove Nicola.

Naujojoje klinikoje yra „Biomechanics“ rinkinys, skirtas kojų ir pėdų skausmo problemoms įvertinti, diagnozuoti ir gydyti. Mes taip pat naudojame radialinę šoko bangų terapiją, kuri padės pagreitinti gijimą ir padidinti sėkmingų minkštųjų audinių problemų, įskaitant plantarinį fascitą ir Achilo sausgyslių uždegimą, tikimybę. Šaltasis lazeris grybeliniams kojų nagams ir „Swift“ mikrobangų terapija verrucae. Mes ir toliau teikiame nuolatinį sprendimą įaugusiems nagams, atliekant nagų operaciją.

Tikimės netrukus jus gydyti „Exeter“ klinikoje. Susisiekite su mumis  arba užsisakykite susitikimą, kad šiandien pamatytumėte vieną iš mūsų ekspertų.

Apie autorių

Komentarai (2)

  • Kaip prižiūrėti nagus

    Tai puikus patarimas! Labai sąžiningas ir praktiškas. Man labai patiko šis pranešimas. Gražus pranešimas !! šie patarimai gali padėti „Great post“.

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja „Akismet“, kad sumažintų šlamštą. Sužinokite, kaip apdorojami jūsų komentarų duomenys .